Načítá se
+420 777 090 913
safetravel@seznam.cz

SAFE travel s.r.o.

Dobrý den, dovolte nám představit společnost Safe travel s.r.o., která se zabývá vnitrostátní, mezinárodní autobusovou dopravou. Firma byla založena roku 2003 jednatelem společnosti Petrem Koterou, který ji zaměřoval na vnitrostátní autobusovou dopravu. Vše začalo jedním transitem, který vozil první zákazníky. Jelikož jste byli spokojeni, dále vyhledávali naše služby a začali zvyšovat své nároky, rádi jsme se začali rozšiřovat. Přišel nákup prvního autobusu, dalšího, až po dnešní podobu vozového parku. Rychlým a dynamickým rozvojem se služby rozrostly na mezinárodní dopravu, kterou díky našemu mladému sehranému týmu, nabraným zkušenostem a pozitivním přístupem směřujeme k tomu, aby služby byly stále naprosto profesionální.

"Vaše důvěra je nejcennější co nám můžete dát, proto Vás vždy dostaneme ke dveřím Vašeho domova!"

REFERENCE

Řekli o nás

PROČ ZROVNA MY

Máme bohaté zkušenosti v provozování osobní dopravy po celé Evropě, dokážeme Vám poradit na co si dát pozor v různých destinacích, které společně navštívíme.

Nic jiného, než Vaše bezpečí není pro nás cennější, vždyť dobrá nálada a úsměv na tváři je energie, která nás pohání kupředu.

Jsou přizpůsobeny na míru Vašim požadavkům, přáním a prvotřídnímu komfortu, který je u nás samozřejmostí.

PŘIHLAŠTE SE NA MÍSTO ŘIDIČE STAČÍ VYPLNIT EMAIL
COPYRIGHT 2015 | SAFE TRAVEL