Načítá se
+420 777 090 913
safetravel@seznam.cz

Safe travel s.r.o

KONTAKTUJTE NÁS

Doprava na letiště

KONTAKTUJTE NÁS

Mezinárodní doprava

KONTAKTUJTE NÁS

vnitrostátní doprava

Co jiného bychom měli znát lépe než svoji vlast. Během naší praxe jsme procestovali všechny kouty České republiky, nasbírali bohaté zkušenosti v oblasti školních zájezdů, výletů, soukromých, firemních a státních akcí na které si dokážete vzpomenout.

doprava na letiště

Chcete se dopravit na letiště a nechcete řešit nepříjemnosti spojené s parkováním? Pak jsme tu pro Vás právě my. Od založení firmy jsme na letište dopravili už nespočet našich spokojených zákazníků, ať už letěli kamkoliv

mezinárodní doprava

Procestovali jsme veškeré Evropské destinace, můžeme Vám nabídnout i informace potřebné pro jednotlivé státy, co se týče zvyklostí a různých odlišností, které by Vás mohli na dovolené či poznávacím zájezdům potkat.

O NÁS

Společnost Safe Travel s.r.o byla založena v roce 2003 jednatelem společnosti Petrem Koterou. Zaměřuje se na široké spektrum služeb v oblasti mezinárodní i vnitrostátní dopravy. Díky mladému a sehranému týmu, nabraným zkušenostem a pozitivním přístupem směřuje k tomu aby poskytované služby byly stále lepší a naprosto profesionální.

NAPIŠTE NÁM

Kontaktní formulář

REFERENCE

Řekli o nás

PROČ ZROVNA MY

Máme bohaté zkušenosti v provozování osobní dopravy po celé Evropě, dokážeme Vám poradit na co si dát pozor v různých destinacích, které společně navštívíme.

Nic jiného, než Vaše bezpečí není pro nás cennější, vždyť dobrá nálada a úsměv na tváři je energie, která nás pohání kupředu.

Jsou přizpůsobeny na míru Vašim požadavkům, přáním a prvotřídnímu komfortu, který je u nás samozřejmostí.

5 173 225
NAJETÝCH
KILOMETRŮ
10
ZAMĚSTNANCŮ
12 763
ODJETÝCH
JÍZD
17
LET NA
TRHU
PŘIHLAŠTE SE NA MÍSTO ŘIDIČE STAČÍ VYPLNIT EMAIL
COPYRIGHT 2015 | SAFE TRAVEL